Ładowanie ikony
05
Lut

Polski akcent podczas konferencji „EALA 2018” w Niemczech

Konferencja EALA, to  jedna z nielicznych okazji do międzynarodowej wymiany nie tylko informacji ale także doświadczeń z zakresu produkcji konstrukcji samochodowych. W 2018 roku, światowi przywódcy inżynierii samochodowej spotkają się w Bad Nauheim, w małym miasteczku uzdrowiskowym w Kraju Hesji w Niemczech.

Uznani eksperci będą intensywnie przyglądać się tematowi wykorzystania laserów w produkcji samochodów. Wśród pozostałych zagadnień poruszonych podczas spotkania wymienić można m.in. wykorzystywanie aplikacji laserowych w procesie produkcji, strategie jakości, czy też obowiązujące przepisy i regulacje prawne.

Podczas EALA zaprezentowane zostaną kluczowe czynniki obróbki karoserii opartych o aplikacje laserowe oraz zdefiniowane podstawowe aspekty konfiguracji bardziej efektywnych, wydajnych ekonomicznie i wysokiej jakości procesów. Każdy z gości będzie miał szansę wziąć aktywny udział w forum dyskusyjnym w temacie najnowszych osiągnięć jak i przyszłych wyzwań związanych z laserową obróbką materiałów.

Na tegorocznej edycji wydarzenia, prócz ekspertów reprezentujących czołowe koncerny samochodowe, takich jak AUDI AG, BMW Group, Daimler AG, GCA, Ford-Werke GmbH itp.  chęć prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań aplikacji laserowych zgłosiło 22 wystawców, głównie z Niemiec. Wśród nielicznej grupy wystawców widoczny jest też polski akcent.


RMA Sp. z o.o. jako jeden z liderów na polskim rynku aplikacji laserowych
zaprezentuje Gościom „Rewolucję w spawaniu laserowym”, którą stanowi kolejny produkt serii RMA MLS – MLS502 – zaawansowane rozwiązanie do laserowego spawania orbitalnego.

Seria MLS jest autorską, kompleksowo zrealizowaną w Polsce serią urządzeń do spawania laserowego.
We wrześniu 2017, podczas Międzynarodowych Targów Spawalniczych „Schweissen & Schneiden 2017”, w Dusseldorfie mieliśmy okazję poznać pierwszy z linii produktów MLS – MLS1000. Produkt wywarł duże wrażenie wśród odwiedzających, nie tylko za sprawą kompaktowej konstrukcji, ale również dzięki łatwości konfiguracji aplikacji za pomocą autorskiego systemu ILP Software.

RMA MLS502 jest kontynuacją sukcesu serii MLS, skupia się na aplikacjach opartych na spawaniu laserowym, czyli takich podczas których laser przemieszcza się bez przerwy wokół przedmiotu .  W stosunku do  MLS1000 zmianie uległ szereg elementów wewnątrz urządzenia w tym głowica laserowa, system podawania detali, jak również zwiększono do 10 kW możliwych do wykorzystania źródeł laserowych.

Kolejną rewolucją, która zostanie zaprezentowana podczas spotkania jest system inteligentnego śledzenia spoiny spawania, charakteryzujący się niezwykłą efektywnością pod względem kosztów oferując niezrównaną precyzję i jakość spawania. Inteligentny system spawania dostosowuje wymagany rozmiar plamki, kształt i moc lasera zgodnie wymaganiami procesu.

Więcej informacji na temat MLS502 znajdą Państwo na stronie internetowej www.myrma.eu, jak również w broszurze informacyjnej http://bit.ly/RMAMLS502


Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych przeze mnie w formularzu kontaktowym, przez RMA sp. z o.o. z/s w Gdyni [ul. Chwaszczyńska 133 A, 81-571 Gdynia], zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 304949 w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną przeze mnie za pośrednictwem elektronicznego formularza kontaktowego.

NIP: 589-193-64-43 Kapitał Zakładowy: 50.000 PLN Sąd Rejonowy w Gdańsku KRS: 0000304949