BUSINESS Unit

LASER TECHNOLOGY

Business Unit Technologie Laserowe

 

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy w obszarze technologii laserowych, RMA utworzyła Business Unit – Technologie Laserowe, który efektywnie współpracuje z wieloma Klientami krajowymi i zagranicznymi, proponując gotowe rozwiązania (urządzenia i maszyny),  z zakresu spawania laserowego oraz laserowej obróbki materiałów.

NASZ ZESPÓŁ:

PRODUKTY

ZAPOZNAJ SIĘ Z SZEROKĄ GAMĄ GOTOWYCH DO UŻYCIA PRODUKTÓW I ROZWIĄZAŃ RMA:

SERIA MLS

MLS1000

MLS1000 pozwala na stworzenie wydajnego, szybkiego i zorientowanego na jakość gniazda produkcyjnego – wszystko zaledwie w kilku intuicyjnych krokach. MLS1000 został zaprojektowany w taki sposób, aby spełnić wymogi zarówno produkcji jednostkowej jak i seryjnej.

 

Udało nam się stworzyć urządzenie, które umożliwi Państwu znaczne zwiększenie produkcji oraz maksymalizację zysków.

MLS501

MLS501, dzięki integracji z systemem SCOUT, stanowi unikalne połączenie technologii laserowej z bardzo precyzyjnym systemem wizyjnym. 

 

Rozwiązanie to sprawdzi się doskonale w wielu aplikacjach przemysłowych, które nie byłyby możliwe do zrealizowania z wykorzystaniem tradycyjnych głowic skanujących.

MLS502

Naszym celem było zaprojektowanie wszechstronnego i uniwersalnego rozwiązania do spawania orbitalnego, które można z powodzeniem zastosować w szeregu różnych aplikacji. 

 

Platforma MLS502 może zostać zintegrowany z szeroką gamą głowic do spawania laserowego. Wraz z towarzyszącym źródłem laserowym o maksymalnej mocy 10kW, MLS502 pozwala na efektywne spawanie części o średnicy do 500 mm.

SCOUT SYSTEM

SYSTEM SCOUT 300

System SCOUT, integralna część platformy RMA MLS1000 i MLS501, stanowi unikalne połączenie technologii laserowej z bardzo precyzyjnym systemem wizyjnym.

 

 

Rozwiązanie to sprawdzi się doskonale w wielu aplikacjach przemysłowych, które nie byłyby możliwe do zrealizowania z wykorzystaniem tradycyjnych głowic skanujących.

PRZYKŁADOWE APLIKACJE

GRAWEROWANIE

CZYSZCZENIE I ABLACJA

SPAWANIE

CIĘCIE

ZNAKOWANIE

TECHNOLOGIE PRZYROSTOWE

DEDYKOWANE BRANŻE

MOTORYZACJA

WYMIENNIKI CIEPŁA

BATERIE I AKUMULATORY

CZĘŚCI MECHANICZNE

MULTIMEDIA

RMA MLS1000

Zobacz prezentację pierwszego członka rodziny MLS. MLS1000 to nie-powtarzalny system do spawania laserowego.

Łatwość obsługi, możliwość konfiguracji, wymienne moduły, sprawia, że MLS1000 jest idealną platformą dla wszystkich szukających elastycznych i kompleksowych rozwiązań do spawania laserowego.

SPAWANIE LASEROWE

Przykład wykorzystania systemu MLS1000 w praktyce. Zobacz jak w łatwy sposób możliwe jest stworzenie wzorca i uruchomienie spawania na przykładzie losowo umieszczonych w urządzeniu elementów.

CZYSZCZENIE LASEROWE

Laserowe czyszczenie powłoki jest procesem ablacyjnym, w którym energia lasera jest skupiana i pochłaniana przez powierzchnię, co powoduje odparowanie powłoki z minimalnym wpływem na leżące pod nią podłoże. Proces ten można zastosować do różnych materiałów, w tym metalu, tworzyw sztucznych, kompozytów i szkła.

KONTAKT