Ładowanie ikony
05
Mar

Inżynierskie Targi Pracy na Politechnice Gdańskiej

Już 8 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stoisko RMA, podczas Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Gdańskiej. Stoisko naszej firmy znajdziecie na Dziedzińcu Fahrenheita, a oznaczone zostało numerem 36. Specjalnie na to wydarzenie przygotowaliśmy masę atrakcji dla naszych gości!

Jak co roku impreza skupia zarówno wystawców, jak i dziesiątki tysięcy studentów zainteresowanych podjęciem pracy, lub praktyk.

Jest to idealna okazja do spotkania z przedstawicielami firm, poznania potencjalnych pracodawców oraz wymogłow jakie stawia rynek pracy. Dla wielu zgromadzonych targi są początkiem szansy ubiegania się o wymarzoną praktykę, staży czy też pracę!

Sprawdź więcej informacji na temat kariery w RMA – kliknij tutaj.

Poniżej relacja z ubiegłorocznej edycji targów:


Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych przeze mnie w formularzu kontaktowym, przez RMA sp. z o.o. z/s w Gdyni [ul. Chwaszczyńska 133 A, 81-571 Gdynia], zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 304949 w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną przeze mnie za pośrednictwem elektronicznego formularza kontaktowego.

NIP: 589-193-64-43 Kapitał Zakładowy: 50.000 PLN Sąd Rejonowy w Gdańsku KRS: 0000304949