LASEROWA OBRÓBKA MATERIAŁÓW

Spawanie laserowe

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza w obszarze technologii laserowych pozwoliły nam zaprojektować wszechstronną, zautomatyzowaną linię produktów do spawania i obróbki materiałów za pomocą lasera. Każdy z nich to idealne i bezkompromisowe połączenie technologii i unikalnego oprogramowania ILP Software.

Doskonałym przykładem naszej filozofii projektowania jest MLS ONE – kompaktowe urządzenie do spawania laserowego typu all-in-one.

REALIZOWANE PROCESY LASEROWE

Spawanie

Cięcie 3D

Czyszczenie

Strukturyzowanie

Polerowanie

GOTOWE PRODUKTY DO OBRÓBKI LASEROWEJ

Seria MLS - Modułowe Systemy Laserowe

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedzy w obszarze technologii laserowych pozwoliło nam stworzyć wszechstronną, zautomatyzowaną linię produktów do spawania laserowego. Każdy z nich to idealne i bezkompromisowe połączenie technologii i unikalnego oprogramowania ILP Software.

Dzięki serii MLS w szybki sposób stworzysz w Twojej firmie wydajne i wysokiej jakości gniazdo produkcyjne. Urządzenia spełniają wymogi każdego wolumenu Twojej produkcji – zarówno jednostkowej jak i seryjnej.

Wierzymy, że udało się nam stworzyć urządzenie, które umożliwi Państwu znaczne zwiększenie produkcji oraz maksymalizację zysków.

LCS - System Czyszczenia Laserowego

LCS by RMA jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych (druk, szkło, przemysł spożywczy, przemysł metalowy, tworzyw sztucznych i gumy). Jest szczególnie polecany do produkcji, gdzie przygotowanie powierzchni jest wymagane dla  kolejnych procesów, takich jak malowanie lub spawanie.

LCS jest zgodny z ideą przemysłu 4.0. Zapewnia kompleksowe śledzeniem elementów, dostęp do historii czyszczenia i rejestrowania parametrów procesu. System jest niezwykle elastyczny i nadaje się zarówno do niskiego, jak i dużego środowiska produkcyjnego. Może współpracować z automatycznym magazynem części i być w pełni obsługiwany za pomocą robotów i autonomicznych pojazdów z przewodnikiem aby zaspokoić potrzeby jutra.