fbpx

RMA na targach LASYS 2018 w Stuttgarcie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Odwiedź nas podczas LASYS 2018 – Hala 4, Stanowisko 4C11.

Będzie nam niezmiernie miło przedstawić informacje, jak również zaprezentować nasze fantastyczne produkty w rzeczywistości!

Jako jedyna międzynarodowa impreza wystawiennicza tej branży, targi LASYS koncentrują się na inteligentnych systemowych rozwiązaniach laserowej obróbki materiałów w przemyśle, pokazują różnorodność wykorzystywanych materiałów oraz specjalne i nowe obszary zastosowań. Prezentowane są również w pełni zautomatyzowane systemy, które dają się szybko i elastycznie przekształcić i mogą być używane w jednym procesie produkcyjnym zarówno do cięcia, spawania, wiercenia i wycinania.

Podczas LASYS 2018 chcielibyśmy zaprezentować nowego członka rodziny Modułowych Systemów Laserowych – MLS501, kompaktowy system do spawania laserowego. MLS501 jest dziełem którego podstawą jest synergia wieloletnich badań, nowoczesnej technologii, doświadczeń i potrzeb klientów. Sercem urządzenia, jest system SCOUT, umożliwiający połączenie obróbki laserowej z bardzo precyzyjnym systemem wizyjnym. Zastosowana technologia oferuje rozwiązania spawalnicze, które nie są możliwe do odtworzenia z konkurencyjną technologią dostępną na rynku

Kolejnym produktem, który zostanie zaprezentowany podczas LASYS 2018, jest autorski produkt RMA – Automatyczny system czyszczenia laserowego (w skrócie LCS). System jest połączeniem niezawodnych komponentów z unikalnym oprogramowaniem, które całkowicie wyręcza operatora z czasochłonnego programowania w sposób ręczny. LCS składa się z robota, wyposażonego w dedykowany laserowy skaner 3D, który w szybki sposób dokonuje pomiaru kształtu formy i w sposób inteligentny generuje ścieżkę w celu maksymalizacji skuteczności czyszczenia, przy jednoczesnej minimalizacji pokrywania się wiązki lasera i ruchów robota.

Przejdź do strony głównej: