Ładowanie ikony
14
Cze

RMA na targach LASYS 2018 w Stuttgarcie

Międzynarodowe Targi Techniki Laserowej w Stuttgarcie LASYS, są jedyną międzynarodową imprezą wystawienniczą, koncentrującą się na inteligentnych systemowych rozwiązaniach laserowej obróbki materiałów w przemyśle. Wydarzenie ma przede wszystkim za zadanie pokazanie różnorodności wykorzystywanych materiałów oraz prezentację nowych obszarów jej zastosowania.

 

Prezentowane są również w pełni zautomatyzowane systemy, które w szybki i elastyczny sposób umożliwiają zastosowanie go w jednym z procesów produkcyjnych zarówno do cięcia, spawania, wiercenia i wycinania.

Tegoroczna edycja wydarzenia wykazała duże zainteresowanie tematem. 189 wystawców z 23 krajów prezentowało swoje rozwiązania w Stuttgarcie. Samą imprezę odwiedziło prawie 6000 osób różnej narodowości. Wśród odwiedzających przeważały osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji dotyczących zakupów i rozwoju przedsiębiorstw.

 

RMA Sp. z o.o., jako jedyna polska firma podczas wydarzenia, zaprezentowała dwa rozwiązania oparte o technologie laserowe. Pierwszym z nich była seria produktów do spawania laserowego – MLS. Wciąż rozwijana gama produktów tej serii, elastyczność zastosowania,  jak również przystępna cena budziły zainteresowanie odwiedzających, którzy do tej pory korzystali z podobnych rozwiązań marek konkurencyjnych.

 

Kolejną nowością przykuwającą wzrok Gości był w pełni zautomatyzowany system do czyszczenia laserowego. Obecny rynek oferuje wiele podobnych rozwiązań, jednak wartością RMA było unikalne oprogramowanie, jak również system automatycznego wykrywania powierzchni, detekcji ścieżek i optymalizacji, w celu uzyskania niezrównanej efektywności. Goście cenili sobie również możliwość adaptacji systemu do linii produkcyjnej, jak również szerokie spektrum aplikacji.

„Jesteśmy naprawdę wdzięczni wszystkim odwiedzającym, którzy wyrazili zainteresowanie naszymi innowacyjnymi i niezawodnymi rozwiązaniami. Dziękujemy również za poświęcony czas na odwiedzenie naszego stoiska w Stuttgarcie. Wielką przyjemnością było spotkać, jak również poznać opinię (naprawdę ciepłe!) na temat naszych produktów, zrealizowanych aplikacji oraz aktualnych potrzeb rynku technologii laserowych.”Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych przeze mnie w formularzu kontaktowym, przez RMA sp. z o.o. z/s w Gdyni [ul. Chwaszczyńska 133 A, 81-571 Gdynia], zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 304949 w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną przeze mnie za pośrednictwem elektronicznego formularza kontaktowego.

NIP: 589-193-64-43 Kapitał Zakładowy: 50.000 PLN Sąd Rejonowy w Gdańsku KRS: 0000304949