Ładowanie ikony
14
Cze

RMA na targach LASYS 2018 w Stuttgarcie

Międzynarodowe Targi Techniki Laserowej w Stuttgarcie LASYS, są jedyną międzynarodową imprezą wystawienniczą, koncentrującą się na inteligentnych systemowych rozwiązaniach laserowej obróbki materiałów w przemyśle. Wydarzenie ma przede wszystkim za zadanie pokazanie różnorodności wykorzystywanych materiałów oraz prezentację nowych obszarów jej zastosowania.

 

Prezentowane są również w pełni zautomatyzowane systemy, które w szybki i elastyczny sposób umożliwiają zastosowanie go w jednym z procesów produkcyjnych zarówno do cięcia, spawania, wiercenia i wycinania.

Tegoroczna edycja wydarzenia wykazała duże zainteresowanie tematem. 189 wystawców z 23 krajów prezentowało swoje rozwiązania w Stuttgarcie. Samą imprezę odwiedziło prawie 6000 osób różnej narodowości. Wśród odwiedzających przeważały osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji dotyczących zakupów i rozwoju przedsiębiorstw.

 

RMA Sp. z o.o., jako jedyna polska firma podczas wydarzenia, zaprezentowała dwa rozwiązania oparte o technologie laserowe. Pierwszym z nich była seria produktów do spawania laserowego – MLS. Wciąż rozwijana gama produktów tej serii, elastyczność zastosowania,  jak również przystępna cena budziły zainteresowanie odwiedzających, którzy do tej pory korzystali z podobnych rozwiązań marek konkurencyjnych.

 

Kolejną nowością przykuwającą wzrok Gości był w pełni zautomatyzowany system do czyszczenia laserowego. Obecny rynek oferuje wiele podobnych rozwiązań, jednak wartością RMA było unikalne oprogramowanie, jak również system automatycznego wykrywania powierzchni, detekcji ścieżek i optymalizacji, w celu uzyskania niezrównanej efektywności. Goście cenili sobie również możliwość adaptacji systemu do linii produkcyjnej, jak również szerokie spektrum aplikacji.

„Jesteśmy naprawdę wdzięczni wszystkim odwiedzającym, którzy wyrazili zainteresowanie naszymi innowacyjnymi i niezawodnymi rozwiązaniami. Dziękujemy również za poświęcony czas na odwiedzenie naszego stoiska w Stuttgarcie. Wielką przyjemnością było spotkać, jak również poznać opinię (naprawdę ciepłe!) na temat naszych produktów, zrealizowanych aplikacji oraz aktualnych potrzeb rynku technologii laserowych.”


Formularz kontaktowy

NIP: 589-193-64-43 Kapitał Zakładowy: 50.000 PLN Sąd Rejonowy w Gdańsku KRS: 0000304949