Ładowanie ikony
28
Lis

RMA Partner Meeting 2017

RMA Partner Meeting 2017 już za nami!

W dniach 24-26 października 2017 odbyły się spotkania dla reprezentantów firm, chcących zautomatyzować procesy przemysłowe. Każdego dnia prezentowaliśmy nie tylko możliwości jakie stwarzają poszczególne Business Unity firmy RMA Sp. z o.o., ale również zapewniliśmy merytoryczny fundament w postaci omówienia podstaw robotyzacji i automatyzacji.  Wsparie merytoryczne zapewniły Światowe marki w branży, takie jak KUKA Robotics, Lincoln Electric, IPG Photonics, Trumpf, czy też Coherent Rofin.

Każdego dnia, w godzinach porannych Gościliśmy osoby reprezentujące przedsiębiorstwa, specjalizujące się w różnych dziedzinach przemysłu, jak również korzystające i szukające kompleksowych rozwiązań. Zaspokojenie wiedzy dla tak szerokiego grona osób było nie lada wyzwaniem, jednak dzięki starannych i opartych o przykłady wykłady udało się to osiągnąć.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim Gościom i Partnerom Merytorycznym, którzy wzięli udział w spotkaniu. Pozostałych Państwa zapraszamy na kolejne spotkania o których w krótce.

 


Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych przeze mnie w formularzu kontaktowym, przez RMA sp. z o.o. z/s w Gdyni [ul. Chwaszczyńska 133 A, 81-571 Gdynia], zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 304949 w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną przeze mnie za pośrednictwem elektronicznego formularza kontaktowego.

NIP: 589-193-64-43 Kapitał Zakładowy: 50.000 PLN Sąd Rejonowy w Gdańsku KRS: 0000304949