Ładowanie ikony

Zyskaj więcej dzięki

Spawaniu laserem

stwórz możliwości

Spawanie laserowe obecnie jest bardzo dynamicznie rozwijaną dziedziną przemysłu, jednak to dopiero początek drogi.

Daj sobie szansę zostać pionierem na lokalnym rynku, zarabiaj więcej wydając tylko część kosztów jakie poniósłbyś stosując tradycyjne metody spawania.

Szybsza praca stwarza wiele możliwości podjęcia współpracy z nowymi
kontrahentami. Wszystko to przekłada się na oszczędności i możliwości w rozwoju Twojej firmy!

Jakie zalety dla Twojego produktu daje spawanie laserowe?

Zapewnij ponadprzeciętną jakość!

Obróbka wysokiej jakości

Czy twoi klienci poszukują wysokiej jakości, estetyki wykonania? Jeśli tak, spawanie laserowe jest świetnym wyborem. Wykonanie spawy są prawie niewidoczne i niezwykle dopracowane, co zmniejsza ilość pracy związanej z obróbką w późniejszych etapach produkcji.

Minimalne zniekształcenia

Proste rozwiązania dla wysoce precyzyjnego spawania. Spawanie laserowe odbywa się za pomocą wiązki, której temperatura jest niższa niż w tradycyjnych metodach, rezultatem są mniejsze zniekształcenia strefy spawania, jak również obrabianego materiału. Przekłada się to zaoszczędzić czas i środki na dodatkową obróbkę.

Powtarzalność procesów

Automatyczne spawanie laserowe oferuje stałą wysokość jakość procesu. Raz zaprogramowane roboty perfekcyjnie odtwarzają procesy i pamiętają o każdym, nawet najbardziej szczegółowych procesach.

Oszczędzaj czas, tnij koszty!

Mniej poprawek, więcej oszczędności

Zastosowane przez nas lasery spawają zachowując wysokiej jakości spawy. Przekłada się to na brak potrzeby wykonania dodatkowych poprawek i szlifowania. Zniekształcenia również zachowane na możliwie najniższym poziomie eliminując w ten sposób potrzebę ich odkształcania. Co więcej spawanie laserowe oferuje duże oszczędności na materiałach eksploatacyjnych, takich jak tarcze szlifierskie!

Czas to pieniądz

Spawanie laserowe jest szybsze i znacznie bardziej produktywne wykonując równocześnie wiele innych operacji, co pozwala zaoszczędzić olbrzymie ilości czasu.

Elastyczność produkcji

Nowa geometria spawów

Spawanie laserowe otwiera szerokie spektrum geometrii spoiw, dając większe możliwości przy projektowaniu części i elementów.

Zwiększone możliwości produkcji

Laserowe rozwiązania pomagają zwiększyć produktywność i zaspokoić nawet największe zamówienia, nawet te niespodziewane! Z łatwością i z niedoścignioną prędkością radzi sobie z podjętymi procesami i natychmiast gotowy jest do kolejnych zadań.

Zastosowanie spawania laserowego

  • Zbiorniki I wyposażenie. Produkcja, technologia żywienia.

  • Części i elementy mechaniczne (automotive)

  • Oprzyrządowanie medyczne

  • Przemysł meblowy

  • Elektryka i elektronika

  • Elementy maszyn i wyposażenia domowego

  • Wyposażenie dla kuchni


Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych przeze mnie w formularzu kontaktowym, przez RMA sp. z o.o. z/s w Gdyni [ul. Chwaszczyńska 133 A, 81-571 Gdynia], zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 304949 w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną przeze mnie za pośrednictwem elektronicznego formularza kontaktowego.

NIP: 589-193-64-43 Kapitał Zakładowy: 50.000 PLN Sąd Rejonowy w Gdańsku KRS: 0000304949