Automatyzacja i robotyzacja
procesów spawania

Od samego początku działalności koncentrujemy się na automatyzacji procesów przemysłowych, koncentrując się w szczególności na procesach automatyzacji i robotyzacji spawania spawania. Zdobyte doświadczenie podczas projektowaniu i konstruowaniu zautomatyzowanych i zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych znajduje coraz większą ilość odbiorców i różnorodność branż. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Zautomatyzuj spawanie

Obecnie w swoim portfolio, oprócz konwencjonalnych metod, takich jak MIG/MAG, TIG, wykorzystujemy do spawania źródła laserowe różnego typu i zastosowania. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania „szyte na miarę”, jak również gotowe platformy i cele spawalnicze.

Projekty realizowane są  kompleksowo zgodnie z wymaganiami Klienta – od fazy koncepcji i analizy potrzeb, poprzez projektowanie, montaż i  uruchomienie. Zrealizowane w tej sposób rozwiązania, dostarczane są z pełnym wachlarzem usług posprzedażowych.

Spawanie robotem robot welding

Co wyróżnia RMA?

W naszym zespole pracują inżynierowie z dużą wiedzą, umiejętnościami praktycznymi i doświadczeniem zawodowym. Jesteśmy dumni z ich pasji przy tworzeniu nowych rozwiązań i rozwijaniu istniejących technologii. 

Dlatego jesteśmy pewni, że możemy zaprojektować i wdrożyć najbardziej złożone projekty i testy.

Sprawdzone i wydajne rozwiązania

Pomagamy naszym klientom wybrać optymalną technologię spawania i sprawdzić początkowe założenia projektowe. Dla naszych klientów przygotowujemy i demonstrujemy najbardziej wydajne procesy, które można wdrożyć na etapie projektowania produktów.

Takie podejście pomaga nam wyeliminować ryzyko, które wpływa na czas realizacji projektów. Wyniki naszej pracy pozwalają na dobór optymalnej technologii spawania dla naszych Klientów oraz sprawdzenie wstępnych założeń projektowych.

Sprawdź przykłady zrealizowanych projektów