fbpx

Forum Mycia Przemysłowego 2018

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Europejskie Forum Mycia Przemysłowego wraz z towarzyszącą wystawą jest wiodącym wydarzeniem biznesowym tej branży

Europejskie Forum Mycia Przemysłowego wraz z towarzyszącą wystawą (European Industrial Cleaning Forum & Expo) jest wiodącym wydarzeniem biznesowym tej branży w Centralnej Europie, skierowanym do wszystkich gałęzi przemysłu i ich fachowców zaangażowanych w technologię mycia części i komponentów, obróbki powierzchniowej, jak również utrzymania poziomu czystości podczas całego procesu produkcyjno-logistycznego.

Impreza odbyła się 27 i 28 września 2018 we Wrocławiu.

BetterCleaning4YourParts!

 

FORUM można potraktować jako szkolenie w podstawach mycia przemysłowego dla osób poczatkujących w branży, ale również jako forum dyskusyjne dla zaawansowanych profesjonalistów.

Forum Mycia Przemysłowego wychodzi naprzeciw wielu zapytaniom ze strony firm, które kształtują przyszłość tej branży na świecie. Szeroki zakres tematyczny powoduje, że nasza propozycja programowa wzbudza zainteresowanie wielu grup zawodowych działających w tej branży.

Wydarzenie adresowane jest do firm bezpośrednio stosujących mycie w swoich procesach produkcyjnych i szerokiego zakresu dostawców urządzeń myjących, oprzyrządowania i usług w tej branży.

Uczestnikami będą przedstawiciele kadry zarządzającej, produkcyjnej, utrzymania ruchu, inżynieryjnej, konstrukcyjnej, technologicznej, kontroli i zapewnienia jakości, ochrony środowiskowej, zakupów, sprzedaży itp

Przejdź do strony głównej: