LASEROWA OBRÓBKA MATERIAŁÓW

OFERTA ROZWIĄZAŃ LASEROWYCH

W naszej ofercie znaleźć można znaleźć przede wszystkim rozwiązania wykorzystujące źródła laserowe w procesach spawania, cięcia 3D, strukturyzowania czy też czyszczenia.

Zrealizowane projekty utrwaliły nas w przekonaniu, że coraz większe grono przedsiębiorstw skłania się ku wykorzystaniu źródeł laserowych w swojej produkcji. Postaw już teraz na laserową obróbkę materiałów w Twojej firmie!

IPG Fiber Laser Days 2019 | RMA Sp. z o. o.

REALIZOWANE PROCESY LASEROWE

Spawanie

Czyszczenie
Strukturyzowanie

Cięcie 3D

PRZYKŁAD WRDOŻENIA

AIC w pełni kontroluje i monitoruje spawanie laserowe nowoczesnych wymienników ciepła. Sprawdź kompleksową realizację linii w oparciu o rozwiązania do laserowej obróbki materiałów. Projekt w pełni zaprojektowany, zrealizowany przez RMA Sp. z o.o. 

Co wyróżnia RMA?

W naszym zespole pracują inżynierowie z dużą wiedzą, umiejętnościami praktycznymi i doświadczeniem zawodowym.

Jesteśmy dumni z ich pasji przy tworzeniu nowych rozwiązań i rozwijaniu istniejących technologii.  Dzięki takiemu podejściu jesteśmy pewni, że możemy zaprojektować i wdrożyć najbardziej złożone projekty i testy.

Obrobione
DSC_0603-2

Sprawdzone i wydajne rozwiązania

Pomagamy naszym Klientom wybrać optymalną technologię spawania i sprawdzić początkowe założenia projektowe. Dla naszych Klientów przygotowujemy i demonstrujemy najbardziej wydajne procesy, które można wdrożyć na etapie projektowania produktów.

Takie podejście pomaga nam wyeliminować ryzyko, które wpływa na czas realizacji projektów. Wyniki naszej pracy pozwalają na dobór optymalnej technologii spawania dla naszych Klientów oraz sprawdzenie wstępnych założeń projektowych.

Poprzez kliknięcie w przycisk „WYŚLIJ ZAPYTANIE” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych przeze mnie w formularzu kontaktowym, przez RMA sp. z o.o. z/s w Gdyni [ul. Chwaszczyńska 133 A, 81-571 Gdynia], zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 304949 w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną przeze mnie za pośrednictwem elektronicznego formularza kontaktowego.

LASEROWA OBRÓBKA MATERIAŁÓW - GOTOWE ROWZIAZANIA

Seria MLS - Modułowe Systemy Laserowe

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedzy w obszarze technologii laserowych pozwoliło nam stworzyć wszechstronną, zautomatyzowaną linię produktów do spawania laserowego. Każdy z nich to idealne i bezkompromisowe połączenie technologii i unikalnego oprogramowania ILP Software.

Dzięki serii MLS w szybki sposób stworzysz w Twojej firmie wydajne i wysokiej jakości gniazdo produkcyjne. Urządzenia spełniają wymogi każdego wolumenu Twojej produkcji – zarówno jednostkowej jak i seryjnej.

Wierzymy, że udało się nam stworzyć urządzenie, które umożliwi Państwu znaczne zwiększenie produkcji oraz maksymalizację zysków.

LCS - System Czyszczenia Laserowego

LCS by RMA jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych (druk, szkło, przemysł spożywczy, przemysł metalowy, tworzyw sztucznych i gumy). Jest szczególnie polecany do produkcji, gdzie przygotowanie powierzchni jest wymagane dla  kolejnych procesów, takich jak malowanie lub spawanie.

LCS jest zgodny z ideą przemysłu 4.0. Zapewnia kompleksowe śledzeniem elementów, dostęp do historii czyszczenia i rejestrowania parametrów procesu. System jest niezwykle elastyczny i nadaje się zarówno do niskiego, jak i dużego środowiska produkcyjnego. Może współpracować z automatycznym magazynem części i być w pełni obsługiwany za pomocą robotów i autonomicznych pojazdów z przewodnikiem aby zaspokoić potrzeby jutra.