Seria MLS

Platformy do spawania laserowego

Dlaczego warto przejść na spawanie laserowe?

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedzy w obszarze technologii laserowych pozwoliło nam stworzyć wszechstronną, zautomatyzowaną linię produktów do spawania laserowego. Każdy z nich to idealne i bezkompromisowe połączenie technologii i unikalnego oprogramowania ILP Software.


Dzięki serii MLS w szybki sposób stworzysz w Twojej firmie wydajne i wysokiej jakości gniazdo produkcyjne. Urządzenia spełniają wymogi każdego wolumenu Twojej produkcji – zarówno jednostkowej jak i seryjnej. Wierzymy, że udało się nam stworzyć urządzenie, które umożliwi Państwu znaczne zwiększenie produkcji oraz maksymalizację zysków.

Poznaj serię MLS

MLS1000

MLS1000 pozwala na stworzenie wydajnego, szybkiego i zorientowanego na jakość gniazda produkcyjnego – wszystko zaledwie w kilku intuicyjnych krokach. 

 

Platforma oferuje dużą elastyczność i szeroki zakres indywidualnych możliwości konfiguracji, począwszy od typu lasera, opcje związane z bezpieczeństwem, kończąc na szerokiej gamie modułów funkcjonalnych stanowiących jedną z najważniejszych jej zalet.

 

Udało nam się stworzyć urządzenie, które umożliwi Państwu znaczne zwiększenie produkcji oraz maksymalizację zysków.

MLS501

MLS501, dzięki integracji z systemem SCOUT, stanowi unikalne połączenie technologii laserowej z bardzo precyzyjnym systemem wizyjnym. 

 

Rozwiązanie to sprawdzi się doskonale w wielu aplikacjach przemysłowych, które nie byłyby możliwe do zrealizowania z wykorzystaniem tradycyjnych głowic skanujących.

MLS502

Naszym celem było zaprojektowanie wszechstronnego i uniwersalnego rozwiązania do spawania orbitalnego, które można z powodzeniem zastosować w szeregu różnych aplikacji. 


Platforma MLS502 może zostać zintegrowany z szeroką gamą głowic do spawania laserowego. Wraz z towarzyszącym źródłem laserowym o maksymalnej mocy 10kW, MLS502 pozwala na efektywne spawanie części o średnicy do 500 mm.

Co wyróżnia serię MLS?

Realizowane procesy laserowe

Spawanie

Czyszczenie
Strukturyzowanie

Dedykowane branże

MOTORYZACJA / AUTOMOTIVE

WYMIENNIKI CIEPŁA

CZĘŚCI MECHANICZNE

BaTERIE I OGNIWA

INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

Seria MLS jest obsługiwana za pomocą intuicyjnego, łatwego do konfiguracji autorskiego oprogramowania ILP (Integrated Laser Processing Software) z poziomu panelu HMI, który cechuje ergonomia oraz wygoda użytkowania. System pozwala na zarządzanie i kontrolę pracy, tworzenie raportów oraz sprawne przeprowadzanie przeglądów technicznych.

Sterowany dotykowo panel oferuje możliwość przełączania się między różnymi profilami użytkowników oraz poziomami dostępu (operator maszyny, serwis, nadzór produkcji). Nieograniczone zasoby bibliotek menu pozwalają na płynne przełączanie się między różnymi zadaniami za pomocą jednego kliknięcia myszą.

MULTIMEDIA

PREZENTACJA MLS1000

Zobacz prezentację pierwszego członka rodziny MLS. MLS1000 to niepowtarzalny system do spawania laserowego.Łatwość obsługi, możliwość konfiguracji, wymienne moduły, sprawia, że MLS1000 jest idealną platformą dla wszystkich poszukujących elastycznych i kompleksowych rozwiązań do spawania laserowego.

SPAWANIE LASEROWE

Przykład wykorzystania systemu MLS1000 w praktyce. Zobacz jak w łatwy sposób możliwe jest stworzenie wzorca i uruchomienie spawania na przykładzie losowo umieszczonych w urządzeniu elementów.