O Firmie

RMA

RMA Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań z obszaru automatyzacji i robotyzacji spawania oraz procesów laserowych (spawanie, czyszczenie, strukturyzowanie oraz cięcie 3D). Posiadamy ponad 11-letnie doświadczenie w branży – współpracujemy z Klientami na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. 

MISJA I WIZJA FIRMY RMA

MISJA RMA

Misją Firmy RMA sp. z o.o. jest innowacyjny i dynamiczny rozwój w obszarze automatyzacji spawania oraz procesów laserowej obróbki materiału. Rezultatem działań rozwojowych powinien być trwały, zrównoważony wzrost wartości dla Klientów przy jednoczesnym ciągłym budowaniu potencjału merytorycznego pracowników.

WIZJA RMA

Firma RMA sp. z o.o. dąży do tego, aby zdobyć dominującą pozycję na polskim rynku w obszarze nowoczesnych technik spawalniczych oraz procesów laserowych.
W ramach wizji Firma chce stale zwiększać swoją rozpoznawalność i udział na rynkach zagranicznych poprzez oferowanie wysokiej jakości rozwiązań, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

NASZE ATUTY

Głównym atutem RMA jest kapitał ludzki, który bazuje  na zespole doświadczonych inżynierów i specjalistów. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji naprawdę wymagających projektów. Wspiera nas w tym laboratorium testowe RMA, w którym pomagamy naszym Klientom dobrać optymalną technologię i zweryfikować wstępne założenia projektowe.