fbpx

Podsumowanie targów ITM 2019

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Podsumowanie targów
ITM Poznań 2019

Targi ITM Poznań są jednym z najstarszych spotkań producentów i dostawców rozwiązań przemysłowych w Polsce. O renomie wydarzenia świadczą między innymi bardzo duża ilość wystawiających się firm z Polski, Europy a nawet z całego Świata! Tegoroczna edycja wydarzenia miała miejsce w 4-7 czerwca 2019 r.

Samo przygotowanie targów jest równie ekscytujące, co same targi. Już od końca maja do poznańskich hal zwożone są ciężkie i ponadgabarytowe maszyny, wznoszone są niesamowite konstrukcje i dostarczane tony materiałów reklamowych i spożywczych. Wszystko to w jednym celu – jak najlepszej prezentacji swoich produktów, usług, czy też rozwiązań.

Tegoroczny debiut RMA Sp. z o.o.  podczas targów ITM Poznań był miłym zaskoczeniem dla zwiedzających, w prawdzie w ostatnim czasie firma była obecna wśród największych wydarzeń takich jak Targi STOM w Kielcach, czy też EXPOWelding w Sosnowcu.  

RMA pomimo skromnego stoiska przyciągała odwiedzających. Jednym z magnesów były idealne przykłady nowoczesnego spawania laserowego, którego automatyzacją zajmuje się RMA, ale również widziany już na poprzednich wydarzeniach system czyszczenia laserowego (LCS), którego próbki możliwości również dostępne były dla odwiedzających.

Kolejnymi “eksponatami” dostępnymi na stoisku RMA były kombinacje wiodących marek robotów przemysłowych KUKA, ABB, Mitsubishi, z głowicami spawającymi – TIG, MIG oraz laser. Jak zapewnili inżynierowie RMA.

“Przedstawione konfiguracje są jedynie pokazem możliwości naszej firmy, unieruchomione okazy dają lepszy pogląd na budowę robota, możliwe jest pokazanie zarówno możliwości, jak i zobrazowanie przykładowych konfiguracji maszyn”.

Czterodniowa formuła wydarzenia zapewniła spokojną atmosferę wydarzenia, jak również przełożyła się możliwość odwiedzenia wszystkich hal przez Gości. Na samym stoisku RMA goszczono ich ponad 200!

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, partnerom, ekipie realizującej targi
– bez was dosłownie wydarzenie nie odbyło się! 🙂

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji targów już… za rok!
2-5 czerwca 2020
#Przemysł Ery Cyfrowej

Przejdź do strony głównej: