Automatyzacja spawania
Procesy laserowe

ROZWIĄZANIA DO AUTOMATYZACJI SPAWANIA
I PROCESÓW LASEROWYCH

RMA jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań z obszaru automatyzacji spawania oraz procesów laserowych. W naszej ofercie można znaleźć zarówno stanowiska wykorzystujące tradycyjne metody takie jak MIG/MAG/TIG, ale przede wszystkim technologie laserowe obecne dzisiaj szeroko  w procesach spawania, cięcia 3D i czyszczenia.

Nie jesteśmy typowym integratorem. Skupiamy się bardzo intensywnie na współpracy z Klientem  w zakresie doboru optymalnej technologii, wykonujemy zaawansowane testy oraz pomagamy w rozwoju produktu. Wspomaga nas w tym świetnie wyposażone laboratorium spawalnicze RMA oraz niezależne ośrodki testowe i badawcze zaprzyjaźnionych partnerów biznesowych.

 

Naszym głównym atutem od początku działalności są ludzie – zespół doświadczonych inżynierów i specjalistów. Przedsięwzięcia realizowane są w całości wewnątrz struktur firmy, a na czele każdego projektu czuwa wyspecjalizowany i kompetentny Kierownik Projektu. 

Rozwiązania i produkty montowane są na terenie własnej hali produkcyjno-montażowej. Testy prowadzimy w kompleksowo wyposażonym laboratorium RMA, prowadzonym przez zespół inżynierów rozwoju technologii. Zawsze pomagamy naszym Klientom dobrać optymalną technologię oraz zweryfikować wstępne założenia projektowe. 

Zapraszamy do kontaktu!

Obszary działań - Produkty

Cele spawalnicze i maszyny specjalne​

Linie produkcyjne

OPRZYRZĄDOWANIE I CHWYTAKI

Obszary działań - Technologia

Spawanie laserowe

Czyszczenie laserowe
(ablacja / strukturyzacja)

CNC Laser cutting of metal, modern industrial technology. Small depth of field. Warning - authentic shooting in challenging conditions.

Laserowe cięcie 3D

Co nas wyróżnia?

W naszym zespole pracują inżynierowie z dużą wiedzą, umiejętnościami praktycznymi i doświadczeniem zawodowym.

 

Jesteśmy dumni z ich pasji przy tworzeniu nowych rozwiązań i rozwijaniu istniejących technologii. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy pewni, że możemy zaprojektować i wdrożyć najbardziej złożone projekty i testy.

Obrobione

Sprawdzone i wydajne rozwiązania

Pomagamy naszym Klientom wybrać optymalną technologię spawania i sprawdzić początkowe założenia projektowe. Dla naszych Klientów przygotowujemy i demonstrujemy najbardziej wydajne procesy, które można wdrożyć na etapie projektowania produktów.

 

Takie podejście pomaga nam wyeliminować ryzyko, które wpływa na czas realizacji projektów. Wyniki naszej pracy pozwalają na dobór optymalnej technologii spawania dla naszych Klientów oraz sprawdzenie wstępnych założeń projektowych.

WYBRANE REALIZACJE

hdr

Linia do spawania
wymienników ciepła

KORZYŚCI

ZROBOTYZOWANA LINIA DO PRODUKCJI EKONOMIZERÓW ​

KORZYŚCI

Aveiro

Obejrzyj nasze referencje w akcji
Subskrybuj nasz kanał na YouTube
Przejdź do kanału RMA