fbpx

Success Story – Projekt ZENON wspiera linię do spawania laserowego

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Projekt ZENON został wdrożony z myślą o zapewnieniu kompleksowego zarządzania zrobotyzowanej linii do laserowego spawania wymienników ciepła.

Międzynarodowy program COPA-DATA Partner Community rozpoczął działalność w 2011 roku. Od tego czasu zrzesza on w swoich szeregach już ponad 240 firm na całym świecie.

Firma RMA Sp. z o.o. dołączyła do projektu w 2018 roku, od tego czasu współpraca pomiędzy firmami wciąż rozwija się. Celem programu COPA-DATA jest też zaprezentowanie szerszemu gronu najwybitniejszych owoców tej współpracy, w postaci Success Stories.

Jednym z przykładów tego typu współpracy jest niedawno opisana przez COPA-DATA referencja firmy RMA Sp. z o.o. , wdrożonej u lidera w projektowaniu i produkcji wymienników ciepła – firmie AIC S.A., z Gdyni.

Projekt ZENON został wdrożony z myślą o zapewnieniu kompleksowego zarządzania zrobotyzowanej linii do laserowego spawania wymienników ciepła. Efektem tej pracy jest w zaawansowany system obsługi, raportowania i gromadzenia danych z pracy linii, skrojony pod wymagania klienta. System jest w pełni responsywny, bezpieczny i przede wszystkim przejrzysty.

O szczegółach projektów przeczytają Państwo na stronie COPA-DATA – pod linkiem poniżej.

Przejdź do strony głównej: