fbpx

Targi ITM Poznań 2019

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Serdecznie zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi “Innowacje-Technologie-Maszyny” - ITM Polska, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2019 w Poznaniu.

Targi ITM Poznań 2019

Spotkajmy się 4-7 czerwca 2019 w Centrum Targowo-Kongresowym MTP Poznań, przy stoisku
nr 20, zlokalizowanym w hali nr 6. Targi to świetna okazja do spotkania, wymiany technologicznych doświadczeń, w niepowtarzalnej atmosferze.

Starając się wyjść na przeciw naszym klientom, podczas wydarzenia chcemy zaprezentować najnowocześniejsze rozwiązania stosowane obecnie w Przemyśle. Automatyzacja i robotyzacja procesów spawania jak również laserowej obróbki materiałów (w tym spawania, czyszczenia oraz cięcia 3D). Przedstawimy również aktualne referencje, jak również pomożemy w doborze najbardziej wydajnego rozwiązania dla Państwa potrzeb.

O targach ITM Poznań

Zakres branżowy targów ITM Polska obejmuje 7 salonów tematycznych: Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Hape (hydraulika, pneumatyka, napędy), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Weldnig(spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), BHP (bezpieczeństwo pracy w przemyśle). W tym samym czasie odbywają się także Targi Kooperacji Przemysłowe Subcontracting oraz Subcontracting ITM Meetings.

Przemysł, biznes i nauka na skalę międzynarodową

Targi ITM Polska to przemysł, biznes i nauka, to fabryka przyszłości na światowym poziomie. Przemysł – robiące wrażenie potężne maszyny, innowacyjne technologie i rozwiązania, których stosowanie pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Biznes – międzynarodowe kontakty, rozmowy przynoszące wymierne rezultaty, kontrakty i szukanie możliwości współpracy, a poprzez nią – rozwoju. Nauka – dorobek inżynierów i zespołów projektowych, dzięki któremu firmy zwiększają swoją rynkową konkurencyjność i optymalizują procesy produkcyjne.

Na targach ITM Polska liczą się innowacje wspierające rozwój firm, technologie będące przyszłością branży a także maszyny będące przykładem implementacji najnowocześniejszych rozwiązań na grunt przemysłu

Jako firma działająca na rynku nieprzerwanie od ponad 11 lat, wiemy jak ważne jest wsparcie i zaufanie, dlatego wierzymy, że spotkania są nieodłącznym elementem owocnej współpracy.

Do zobaczenia!
Zespół RMA Sp. z o.o.

Przejdź do strony głównej: