Automatyzacja
procesów spawania

Rozwiązania spawalnicze RMA

RMA jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań z obszaru automatyzacji spawania oraz procesów laserowych. W naszej ofercie można znaleźć zarówno stanowiska wykorzystujące tradycyjne metody takie jak MIG/MAG/TIG, ale przede wszystkim technologie laserowe obecne dzisiaj szeroko w procesach automatyzacji  spawania, cięcia 3D i czyszczenia.

Nie jesteśmy typowym integratorem. Skupiamy się bardzo intensywnie na współpracy z Klientem w zakresie doboru optymalnej technologii, wykonujemy zaawansowane testy oraz pomagamy w rozwoju produktu. Wspomaga nas w tym świetnie wyposażone laboratorium spawalnicze RMA oraz niezależne ośrodki testowe i badawcze zaprzyjaźnionych partnerów biznesowych.

 Naszym głównym atutem od początku działalności są ludzie – zespół doświadczonych inżynierów i specjalistów. Przedsięwzięcia realizowane są w całości wewnątrz struktur firmy, a na czele każdego projektu czuwa wyspecjalizowany i kompetentny kierownik projektu. 

Rozwiązania i produkty montowane są na terenie własnej hali produkcyjno-montażowej. Testy prowadzimy w kompleksowo wyposażonym laboratorium RMA, prowadzonym przez zespół inżynierów rozwoju technologii. Zawsze pomagamy naszym Klientom dobrać optymalną technologię oraz zweryfikować wstępne założenia projektowe. 

Zapraszamy do kontaktu!

Automatyzacja spawania

Obecnie w swoim portfolio, oprócz konwencjonalnych metod, takich jak MIG/MAG/TIG, wykorzystujemy do spawania źródła laserowe różnego typu i zastosowania. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania „szyte na miarę”, jak również gotowe platformy i cele spawalnicze.

Projekty realizowane są  kompleksowo zgodnie z wymaganiami Klienta – od fazy koncepcji i analizy potrzeb, poprzez projektowanie, montaż i uruchomienie. Zrealizowane w tej sposób rozwiązania, dostarczane są z pełnym wachlarzem usług posprzedażowych.

METODY SPAWANIA

LASER
1strona
TIG
2strona.jpg
PLAZMA
3strona.jpg
MIG/MAG

Poprzez kliknięcie w przycisk „WYŚLIJ ZAPYTANIE” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych przeze mnie w formularzu kontaktowym, przez AIC S.A. zlokalizowaną przy ul. Rdestowej 41, 81-577 Gdynia, w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną przeze mnie za pośrednictwem elektronicznego formularza kontaktowego.

Co nas wyróżnia?

W naszym zespole pracują inżynierowie z dużą wiedzą, umiejętnościami praktycznymi i doświadczeniem zawodowym.

Jesteśmy dumni z ich pasji przy tworzeniu nowych rozwiązań i rozwijaniu istniejących technologii.  Dzięki takiemu podejściu jesteśmy pewni, że możemy zaprojektować i wdrożyć najbardziej złożone projekty i testy.

Obrobione

Sprawdzone i wydajne rozwiązania

Pomagamy naszym Klientom wybrać optymalną technologię spawania i sprawdzić początkowe założenia projektowe. Dla naszych Klientów przygotowujemy i demonstrujemy najbardziej wydajne procesy, które można wdrożyć na etapie projektowania produktów.

Takie podejście pomaga nam wyeliminować ryzyko, które wpływa na czas realizacji projektów. Wyniki naszej pracy pozwalają na dobór optymalnej technologii spawania dla naszych Klientów oraz sprawdzenie wstępnych założeń projektowych.